Skip to main content

Рейтинг найпопулярніших соціальних мереж в Україні

Богдан
30 квітня 2022
Блог

Щодня до соціальних мереж додаються нові користувачі, тому дані постійно змінюються щодо популярності. Аналітична компанія Insider Intelligence опублікували на сайті дослідження найпопулярніших соцмереж, результати ми подаємо у цій статті. 

Вже не перший рік, без змін перше місце у цьому списку посідає Facebook у якого понад 2,099 мільярда користувачів з усього світу. Другу сходинку займає саме Instagram понад 1,287 мільярда користувачів і замикає трійку лідерів TikTok з майже 800 мільйонів користувачів. Четверту та п'яту сходинку займають Snapchat понад 465 мільйонів та Twitter трохи більше 350 мільйонів користувачів по всьому світу. Аналітики прогнозували найвищий рейтинг саме TikTok, адже у 2020 році приріст аудиторії за рік збільшився на 59,8%, та вже у 2021 цей показник впав до 40,8% тому TikTok який являється популярним серед молоді залишив за собою третю позицію обігнавши Snapchat.
Якщо ж взяти до уваги саме українських користувачів то за даними R&B Group до трійки входить Facebook, YouTube та Instagram, за ними йдуть TikTok та Telegram у якого понад 6 мільйонів користувачів. Найцікавіші дані саме про Telegram, адже на початку 2021 року він ледь входив до десятки популярних клауд месенджерів, а вже на початку 2022 року виходить у ТОП 5 найпопулярніших мереж в Україні.
Якщо вас цікавить більше статистики про користування соціальними мережами, інтернет, та пошукових сервісів пропонуємо вам цікаву статтю в якій автор розповідає в деталях про користування усіма переліченими сервісами по всьому світу: https://uk.wizcase.com/blog/blog/дивовижні-статистики-в-інтернеті/